Past events
{{ time.start_TS | TS2dateFormat('DD') }}
{{ time.start_TS | TS2dateFormat('MMM') }}
{{ time.start_TS | TS2dateFormat('YYYY') }}

За 60 хвилин, Ви зможете повернути “Колесо історії”, потанцювати всередині диско-кулі або подивитися в телескоп з вікон Гумбольдт Форум та дізнатися про історію району: тандемна екскурсія українською та російською мовами показує діалогічну та динамічну картину того, як Берлін історично був і є об’єднаним із усім світом.

Широкомасштабні виставки та захоплюючі історії поглинають гостей, поки вони спостерігають сім різних образів Берліна. Кожна кімната здивує їх особливими об’єктами та експозиціями: у центрі BERLIN GLOBAL можна спостерігати іржаві та дуже важкі двері сховища. Що цей двометровий об’єкт говорить нам про позбавлення права на власність та гоніння і чому водночас він є символом берлінської тусовки з 1990-х? Варто навіть підняти голову, щоб побачити оригінальні світильники Palast der Republik: Як берлінці розважалися тут протягом 40 років?

Інформація: екскурсоводи з України проводять екскурсію по музею.

Примітка. Вхід у BERLIN GLOBAL та у всі місця Stadtmuseum Berlin безкоштовний для всіх людей з українським паспортом, видом на проживання в Україні або дійсним студентським квитком українського університету та видом на проживання у Німеччині – як і для всіх з електронним видом на проживання (eAT). Для інших діє таке: безкоштовно, але вхід на виставку оплачується окремо. Дякуємо вам за ваше розуміння.

 

Belongs to